447. Dětské nádobíčko

4 kusy porcelánového dětského nádobí zdobené ručně zlacením a malovanými květy. Značeno zespodu vtlačenou značkou Loket.
Datace: 19. století
Šířka: 10 cm, výška: 13 cm

Konec dražby: 28.07.2019 19:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč