64. Rozjímající
Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1924
Šířka: 18,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 42 x 33,5
Konec dražby: 13.12.2018 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč