66. Akt Pařížanky
Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)
signováno a datováno vpravo dole, Paříž, číslováno vlevo dole 9/24
Technika: lept na kartonu, datace: 1923
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 42,5 x 35 cm
Konec dražby: 13.12.2018 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč