79. T.G. Masaryk

Autor: Karel Hojden
(1893 Příbram - 1975 Příbram)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1937
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.04.2019 22:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč