Louka

Autor: Zdeněk Beránek

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1957
Šířka: 13,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 26 cm

Konec dražby: 05.12.2017 22:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč