270. Louka
Autor: Zdeněk Beránek
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1957
Šířka: 13,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 26 cm
Konec dražby: 05.12.2017 22:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč