Rybníček

Autor: Zdeněk Beránek

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 28 x 31 cm

Konec dražby: 05.12.2017 22:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč