271. Rybníček
Autor: Zdeněk Beránek
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 28 x 31 cm
Konec dražby: 05.12.2017 22:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč