Bílý kůň

Autor: Emile Verbrugge
(1856 Brugge - 1936 Weerde, Belgie)

signováno vlevo dole, na reversu štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 36 x 43 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 31.07.2018 19:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč