15. Bílý kůň
Autor: Emile Verbrugge
(1856 Brugge - 1936 Weerde, Belgie)
signováno vlevo dole, na reversu štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 36 x 43 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 31.07.2018 19:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč