Krojovačky

Autor: Ludevít Vaníček
(1893 - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 67 cm, rámování: 77 x 107 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč