84. Krojovačky
Autor: Ludevít Vaníček
(1893 - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 67 cm, rámování: 77 x 107 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč