45. Dívčí akt

zaskleno a rámováno, rám poškozen
Technika: kresba
Šířka: 26 cm, výška: 38 cm, rámování: 42,5 x 30,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.11.2019 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč