45. Francouzské porcelánové vázy

2ks váz se dřevěnými, vyřezávanými a zlacenými podstavci.
Datace: 19. stol.
Výška: 40 cm, hloubka: 13 cm, délka: 24 cm
Stav: používáno

Konec dražby: 07.06.2022 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč