45. Francouzské porcelánové vázy
2ks váz se dřevěnými, vyřezávanými a zlacenými podstavci.
Datace: 19. stol.
Výška: 40 cm, hloubka: 13 cm, délka: 24 cm
Stav: používáno
Konec dražby: 07.06.2022 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč