45. V kovárně
nesignováno, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 10,5 cm, výška: 8 cm, rámování: 22,5 x 30 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč