W.Dole - Italské pobřeží

signováno vpravo dole, pozdější rám
Technika: olej na plátně, datace: začátek 20. století
Šířka: 33 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 34 x 44 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč