Zlatá rybka

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1993
Šířka: 70 cm, výška: 80 cm, rámování: 81 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč