82. Stařec v kroji

Autor: Julius Lauterbach
(1873 Praha - 1939 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 23,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 61 x 44 cm

Konec dražby: 05.12.2017 19:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč