21. Potok
Autor: August Bedřich Piepenhagen
(1791 Mylsliborz, Polsko - 1868 Praha)
obraz je značen štítkem na rámu, přisouzeno A. Piepenhagenovi, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 13 cm, rámování: 27,5 x 35,5 cm
Stav: úměrně stáří
Konec dražby: 06.12.2017 18:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč