119. Hlava Proroka

Autor: Miloš Kurovský
(1924 Ostrava)

signováno vpravo dole, dar od autora současným majitelům
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 72,5 x 56

Konec dražby: 11.04.2018 20:03

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 3 900 Kč