143. Mořské pobřeží

Autor: František Junger
(1873 Hýskov - ?)

signováno vpravo dole, nečištěno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 60
Stav: původní

Konec dražby: 06.11.2018 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč