Únos

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 19/32. Volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 17,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 50 x 32 cm

Konec dražby: 07.03.2022 19:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč