93. Zvířecí kruh
Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: serigrafie
Šířka: 16 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 45 x 35 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč