454. O hloupém Honzovi
signováno a vpravo dole, původí ilustrace ke knize Adama Chlumeckého O hloupém Honzovi
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč