456. Konvolut grafik 3 ks
soubor grafik českých výtvarníků, zaskleno, rámováno, různé rozměry, celkem 3 kusy
Technika: litografie na kartonu
Rámování: ano
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč