459. Ozdobný talíř
neznačeno, keramický talíř, malový dekor květů, na reversu vtlačená značka, krakeláž, mírná poškozní
Šířka: 46 cm
Konec dražby: 28.07.2019 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč