46. Abstrakce
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1986
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: 66 x 85 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč