46. Abstraktní hmota
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na sololitu, datace: 1975
Šířka: 75 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 82,5 x 93 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč