46. Horn K. - Plachetnice
signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 18 cm, výška: 16 cm, rámování: 25 x 26 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč