46. Zátiší s květinou
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 63 x 51 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč