46. Zátiší
Signováno vpravo dole, rámováno v řezaném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 119 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč