185. Selský statek pod Lysou horou
Autor: Leopold Parma
(1891 Tichá - 1968 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1925
Šířka: 68 cm, výška: 54 cm, rámování: 65 x 79 cm pošk.
Konec dražby: 11.04.2018 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč