359. Chalupy v Beskydech
Autor: J.K. Kormaň
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 62 x 81,5 pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 18:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč