Chalupy v Beskydech

Autor: J.K. Kormaň

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 62 x 81,5 pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 18:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč