Akcie Disney

originální akcie - certifikát vydaný společností Walt Disney Company, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 45 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč