49. Chata v Alpách
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 13 cm, rámování: 21 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč