Lávka

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno a datováno vpravo dole
skvělá ranná práce z dob studií na pražské akademii výtvraných umění, původní rámování, konzulutováno a potvrzeno,
certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1903
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 35 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 07.04.2020 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč