236. Vlastnoruční přání svým rodičům

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

Monogramováno vpravo dole, Vlastnoručně malované přání rodičům Oty Bubeníčka
Technika: akvarel, materiál: malba na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 61 x 41 cm

Konec dražby: 07.03.2022 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč