4. Div přírody

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 39 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:01 SELČ

Zbývá: 15d 6h 53m 35s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč