40. Pohled do údolí

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno a datováno vlevo dole a na reversu, ranná práce z dob studií na pražské akademii výtvraných umění, konzulutováno a potvrzeno,
certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1901
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 29 x 34 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 09.12.2020 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč