47. Řezbovaná mříž 18. století

skládá se ze 2 kusů. částečně opadaná řezba, některé fragmenty přiloženy. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ
Technika: dřevořezba, datace: 18. století
Šířka: 64 cm, výška: 106 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč