47. Soubor skic - 5 ks

originální skicy z přelomu 19./20. století, datováno 1901, S. Markéta
Technika: kresba na kartonu, datace: 1901
Šířka: 51 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 61

Konec dražby: 10.04.2018 18:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč