47. V lese
Signováno vpravo dole v tisku, rámováno, zaskleno
Technika: ofset
Šířka: 50 cm, výška: 46 cm, rámování: 55 x 59 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč