Most u Remagenu

Autor: Jaroslav Fišer
(1919 Praha - 2003 Praha)

film USA, režie: John Guillermin
Technika: tisk na kartonu, datace: 1970
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.03.2018 21:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč