477. Pod stromem
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1938
Šířka: 16 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč