48. Cínový korbel na pivo s víčkem
Na víčku značeno, signováno, datováno
Výška: 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč