48. Cínový korbel na pivo s víčkem

Na víčku značeno, signováno, datováno
Výška: 25 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč