480. Strom
datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1947
Šířka: 14 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč