482. Klečící žena
Keramická plastika patinovaná, nesignováno.
Materiál: keramika
Výška: 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč