Lodě ve vlnách

Autor: Arthur Zaepfel
(1888 ? - 1967 ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 80 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2023 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč