49. Abstraktní Kompozice
signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1993
Šířka: 46,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 36 x 48 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč