49. Hradčany a Karlův most
paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 37 x 41 cm
Konec dražby: 11.12.2018 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč