141. Teplá v létě

Autor: Josef Šlár
(1908 Žiželice (Kolín) - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 65 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 76 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč