Cestou k Černému dolu

Autor: Josef Šlár
(1908 Žiželice (Kolín) - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek s razítkem, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 33 cm, rámování: 44,5 x 82 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč